نمایندگی اچ پی

پرینتر LaserJet Pro MFP M130a

جزییات محصول

  

پرینتر LaserJet Pro MFP M130a
ساخت شرکت اچ پی پرینتری لیزری چندکاره است که پرینت، اسکن و کپی را انجام می دهد. پرینترهای لیزری در درجه‌ی اول برای چاپ متن به کار می‌روند و در این زمینه کیفیت و سرعت بسیار خوبی را به نمایش می‌گذارند. پرینتر 150 برگ ظرفیت دارد که آن را برای استفاده‌ های شخصی و محیط‌های اداری کوچک بین 3 تا 4 کامپیوتر میتوان به راحتی استفاده کرد. پرینتر
LaserJet Pro MFP M130a یکی از کوچک‌ترین و ‌به‌صرفه ترین پرینترهای 3 کاره‌ی موجود در بازار است. رزولوشن پرینتر 3 کاره لیزری اچ پی 600 × 600 dpi است و در هر دقیقه 22 برگ را به چاپ میکند.

همان‌طور که پیشتر اشاره شد، پرینتر LaserJet Pro MFP M130a اسکن نیز انجام میدهد. این اسکنر می‌تواند اسناد رنگی را با رزولوشن 600 dpi و تک‌رنگ را با رزولوشن 1200 dpi اسکن کند. تنها مشکلی که مدل M130a دارد نبود تغذیه خودکار ADF و چاپ دورو است. برای استفاده از این دستگاه کاربر گزینه‌ای جز ارتباط کابلی از طریق USB ندارد که یکی از نقاط ضعف آن نیز محسوب می‌شود.

پرینتر LaserJet Pro MFP M130a دستگاهی چندکاره از شرکت اچ پی است که برای مصارف اداری و خانگی با حجم کاری کم و متوسط، گزینه ی مناسب محسوب می‌شود. پرینتر M130a به‌عنوان یک مدل رده میانی، با رزولوشن 600 × 600 dpi متون را با مشکی عمیق چاپ می‌کند و حتی در چاپ تصاویر و چارت‌ها عملکرد قابل‌ملاحظه‌ای از خود نشان می‌دهد. این مدل فاقد چاپ دورو است و کاربر بایستی به‌صورت دستی برگه‌ها را پشت‌و‌رو کند که امری زمان‌بر است. اگر قصد دارید این پرینتر را در محل کار کوچک و بین چند کاربر به اشتراک بگذارید، مدل M130a می‌توان گزینه‌ی مناسبی باشد؛ اما اگر قصد اشتراک‌گذاری آن از طریق اتصال شبکه و بی‌سیم دارید، بهتر است مدل دیگری را مدنظر داشته باشید.