نمایندگی اچ پی

پرینتر چندکاره HP LaserJet Pro MFP M426dw

جزییات محصول

  

چاپ سریع، اسکن، کپی مناسب برای هر محیط کاری. کارتریج اصلی HP Toner با JetIntelligence به شما چاپ صفحات بیشتری را ارائه می دهد.

اسکن فایل های دیجیتال به طور مستقیم و ارسال به ایمیل، USB، پوشه های شبکه، و ابر با برنامه های تجاری پیش فرض  که اسکن راحت و بی دردسر را برای شما فراهم می کند.

کنترل دسترسی کارهای چاپ و کمک به نگه داشتن چاپ با استفاده از ویژگی های امنیتی مانند اعتبار سنجی LDAP.

مدیریت آسان چاپ

به راحتی کارهای چاپ را مستقیما در MFP مدیریت کنید - فقط کافی است صفحه لمسی 3 اینچ (7.6 سانتی متری) را لمس کنید. به راحتی اسناد مایکروسافت ورد و پاورپوینت را مستقیما از USB درایو خود به طور مستقیم بر روی دستگاه خود چاپ کنید. به راحتی دستگاه ها و تنظیمات را با استفاده از HP Web Jetadmin با مجموعه ای از ویژگی های مدیریت تمامی کارهای چاپی خود را مدیریت کنید. چاپ با استفاده از کمترین انرژی نسبت به رقبا - با کارتریج Original Toner HP بیشتر چاپ کنید.

شما میتوانید بر روی کیفیت حرفه ای با سرعت بالا با تونر سیاه و سفید Original Toner HP  با خیالی آسوده حساب کنید.  

با گزینه های چاپ آسان همراه باشید

به راحتی از انواع گوشی های هوشمند و رایانه های لوحی چاپ کنید بدون نیاز به راه اندازی یا برنامه خاص.  به راحتی از امکان چاپ مستقیم بی سیم در دفتر - از دستگاه های تلفن همراه - بدون دسترسی به شبکه شرکت استفاده کنید. به راحتی به منابع شبکه های بی سیم دسترسی پیدا کنید، چاپ کنید و آنها را به اشتراک بگذارید.